top of page

PARTNEŘI FESTIVALU HELLPDAYS

Děkujeme všem našim partnerům za spolupráci

CCK FM logo.jpg

Český červený kříž (ČČK) je humanitární společností působící na celém území České republiky. ČČK je součástí Mezinárodního Červeného kříže.

Působí zejména v oblasti humanitární, sociální, zdravotní a zdravotně-výchovné. Naplňování poslání a plnění úkolů ČČK je všeobecně prospěšnou činností.

Posláním ČČK je zejména předcházet a zmírňovat utrpení, chránit zdraví, život a úctu k lidské bytosti, podporovat vzájemné porozumení, přátelství a mír mezi národy bez rozdílů národnostních, rasových, náboženských, třídních a politických a usilovat o naplňování základních principů hnutí ČK.

stažený soubor.png

Poskytujeme telematická řešení firmám s jakýkoliv vozovým parkem již 20 let. Máme prokazatelné výsledky, viditelné v mnoha projektech a širokém portfoliu řešení. Úspěšně jsme implementovali přes 40 000 řešení.

Naše služby jsou určeny pro vozové parky různého typu, složení a účelu užívání. Orientujeme se na monitoring aut, strojů, techniky a dalších zařízení v různých oblastech a odvětvích. Jsme mezinárodní společnost. Působíme v Česku, na Slovensku, kde sídlí sesterská společnost GX Solutions, a.s. Se svými aktivitami rosteme i v Polsku, Maďarsku a Německu.

radio.png

Metal Heart Rádio je v současnosti 4 kanálový internetový projekt provozovaný s cílem podporovat rockovou a metalovou hudbu.

MHR je internetové rádio a ze své podstaty vysílá s celosvětovým pokrytím. Zaměřuje se jak na Old School metalovou tvorbu (prostřednictvím kanálu 666FM), tak i na současné interprety. Podporuje Československou klubovou scénu a s ohledem na své pokrytí a poslouchanost je největším exportérem Československého metalu do světa.

the big.webp

Naše firma zajišťuje dodávku skladovací technologie, dle požadavků zákazníka.

Specializujeme se na logistiku skladů, kvalifikovanou technickou kontrolu stávajících regálových systémů, montáže a demontáže veškerých skladovacích a obchodních systémů a nabídku kvalitních regálových systémů po celé České republice a všech státech EU.

vac 2.jpg
890.jpg
BigMedia-Main-Logo.png
rslogo_36cm.jpg
prazirna2.png
Johnny-Servis_cz_vyska3.png
bottom of page